Haber

Milas, Muğla’da ikmal atölyeleri

MUĞLA (İGFA) – Milas Belediyesi bünyesinde hizmet veren Makine İkmal Bakım Onarım Müdürlüğü, belediye filosundaki iş makinaları ve araçlarının bakımlarını sistemli bir şekilde yapıyor ve arızalarını gideriyor. Bu süreçlerin belediye bünyesinde yürütülmesi ile tasarruf sağlanırken, arızalara hızlı müdahale hizmetin kesintisiz devam etmesini sağlar.

Makine İkmal Bakım Onarım Müdürü İlker Çağlar Türker, büro çalışanları ile birlikte yirmi dokuz kişilik bir ekibe sahip olduklarını belirterek, “Boya, elektrik, demirhane ve tamirhane atölyelerimizle hizmet veriyoruz. Araçlarımızın garanti dışı bakımları genellikle atölyemizde yapılmaktadır. Baskı, elektrik, yağ ve boya gibi periyodik bakımların yapıldığı atölyelerimizde ağır bakımlar dışında onarımdan üretime kadar her alanda çalışmaya devam ediyoruz.” söz konusu.

Donanım eksikliklerinin büyük ölçüde tamamlandığını sözlerine ekleyen Türker, “Mahallelerimizden ve kamu kurumlarından gelen talepleri imkanlarımız ölçüsünde değerlendiriyoruz. Mahallelerimize kazandırdığımız sosyal alanları da atölyelerimizde üretiyoruz.” belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu